چرا علاقه های زیادی دارم؟

اگه عنوان این پست براتون جالبه و حس میکنید شما هم علاقه های زیادی دارید از صمیم قلب بهتون تبریک میگم.

چون قراره تو همین پست دلیلش رو بفهمید و از نگرانی هایی که چرا من یه کاری رو تا آخر نمیرم و سوالات این مدلی از خودتون خلاص بشید.

گاهی اوقات به ما یه چیزی رو دادن که شاید مناسب ما نباشه. اون میتونه یه مسیر باشه، یه شیء باشه یا یه باور. باور اینکه تو باید یه چیز رو تا تهش بری تا موفق بشی، اینکه همه باید یه خط رو دنبال کنن و یه قانون باید رعایت بشه.

اما بزارید از خودم بگم:

برام همیشه این سوال وجود داشت که بالاخره قراره چیکاره بشم، تا همین چند وقت پیش هم همین سوال رو داشتم و دلیلش واقعا این نبود که علاقم رو پیدا نکردم  یا هیچ کاری رو دوست ندارم. دلیلش بیشتر این بود که انقدر علاقه هام زیاد بودن که نمیتونستم انتخاب کنم!!

کامپیوتر، طراحی وبسایت، دیجیتال مارکتینگ، برندسازی، بهبود فردی، مسافرت و گردشگری، شعبده بازی، گیتار … و اتفاقی که معمولا تو این دوست داشتن و علاقه می افتاد این بود که تا ۱-۲ ماه فکر و ذکرم میشد یکی از اینا و بعد ازش خسته میشدم و میذاشتم کنار.

حالا این ۱-۲ ماه شاید برای بعضی از اونا مثل طراحی وبسایت یا دیجیتال مارکیتنگ درست نباشه و تایمش بیشتر باشه اما خلاصه هر کدوم از این فیلد ها تا یه جایی میتونست بهم انگیزه بده.

همیشه این سوال برام پیش می اومد که چرا علاقه های زیادی دارم؟ چرا نمیتونم یه فیلد رو تا انتها جلو برم؟ چون به اعتقاد خودم خیلی سریع یاد میگیرم و ترسی از بابت یادگیری مهارت های جدید ندارم حتی اگه ۰ باشم تو اون کار

این فکر ها همراهم بود تا همین چند روز پیش. گاهی اوقات واقعا خسته میشدم وقتی بهم میگفتن چرا یه چیزیو تموم نمیکنی و به آخر نمیرسونی واقعا حس خوبی نمیگرفتم چون جوابش رو نمیدونستم.

من تا همین یک ماه پیش تو یه دوره بلند مدت توسعه فردی بودم، یه گروه تشکیل دادیم برای مرور اون دوره و اونجا مدرس دوره تو جواب یکی از سوالات یه منبعی رو گفت که انگار اون روز نبودم و نشنیدم.

سوال این بود: من علاقه های زیادی دارم، نمیتونم موضوع نوشتن کتابم رو انتخاب کنم(قرار بود توی اون دوره شرکت کننده ها کتابی رو بنویسند).

و جواب این بود که این رو سرچ کنید. چرا علاقه های زیادی دارم امیر مهرانی

و خیلی خداروشکر میکنم که این گروه تشکیل شد که من فایل ها رو مجدد گوش بدم و این عبارت رو ببینم. اگر شما هم مثل من علایق زیادی دارید ادامه این پست رو حتما بخونید چون قراره یه مسئله و یه قفل ذهنی بزرگ رو پشت سر بزارید. همونطور که من دارم میزارم

بهتون پیشنهاد میکنم فایل صوتی امیر مهرانی و فیلم پایین رو به هیچ عنوان از دست ندید چون اگر شما هم علایق زیادی دارید جواب این سوال که چرا علاقه های زیادی دارم رو میگیرید. از لینک زیر برید به سایت خودشون و فایل صوتی رو دانلود کنید

دانلود فایل صوتی امیر مهرانی با موضوع چرا علاقه های زیادی دارم

حتما بعد از گوش دادن به فایل صوتی این فیلم رو هم ببینید.

 

شما هم این ویژگی رو دارید؟ سعی کردم داستان خودم رو بگم، داستان شما چیه؟ چه مشکلات یا مزایایی از بابت داشتن این ویژگی داشتید؟ ممنون میشم تو قسمت نظرات باهام به اشتراک بزارید 

همیشه به چالش کشیدن خودم برای کسب مهارت های جدید و پیشرفت رو دوست داشتم؛ دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال آنالیتیکس این چالش ها رو برام ایجاد میکنن:)

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

فوتر سایت